Exchange and Return

Atteikuma tiesības . Preču atgriešanas un apmaiņas kārtība.

1.1. Četrpadsmit dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas dienas, Pircējam ir tiesības nelietotu preci atgriezt vai apmainīt. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta vai sasmērēta, tai jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar nebojātu marķējumu, bez vizuāliem un tehniskiem bojājumiem, arī bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem. www.wigs.lv ir tiesības atteikt preces atpakaļpieņemšanu un neatgriezt naudu par preci, ja precei tiek konstatētas šī punkta iepriekšējā teikumā norādītās pazīmes.

1.2. Ja noteiktajā termiņā Pircējs izmantojis atteikuma tiesības, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi Pircējam netiek atgriezti, ieskaitot pasūtīto preču piegādi no ražotāja Eiropas noliktavas uz Rīgu un piegādi atpakaļ uz preces ražotāja Eiropas noliktavu.
1.3. Ja atteikuma tiesības izmantotas preces ražošanas defekta gadījumā, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi no Pircēja netiek ieturēti.
1.4. Par visiem atteikuma gadījumiem Pircējam jāpaziņo rakstveida uz e-pastu: , obligāti norādot pasūtījuma numuru, vārdu un uzvārdu, uz kuru bija veikts pasūtījums.

1.4.1. Preču atgriešanas kārtība:

Jāaizpilda un jāparaksta atpakaļ atgriešanas (atteikuma) veidlapa.

Jāpievieno pirkuma apliecinošs dokuments.

Preci var sūtīt atpakaļ ar OMNIVA pakomāta starpniecību kā vienkāršu paku iepriekš saskaņojot preces atgriešanas veidu ar Piegādātāju.

1.4.2. Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, ja prece atbildīs šī Distances līguma 1.1.punkta noteikumiem, 14 dienu laikā Pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja personīgo kontu, kas norādīts atpakaļ atgriešanas veidlapā.

1.4.3. Veicot apmaiņu vai atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas Pircējs.  

1.5. Pircēja pienākums ir paziņot par preces defektiem, nekavējoties pēc to atklāšanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. 

1.6. Preces pēc individuāla pasūtījuma atpakaļ pieņemtas netiek*.

1.7. Slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības Jūs nevarat izmantot, ja Pircējs ir  atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādus kā – cepures,  parūkas, matu noturoša cepurīte, smaržas, citi kosmētikas līdzekļi un tamlīdzīga rakstura preces)

 

Customer information

Account number to which to return the cost of the order minus the payment that is associated with the transfer of goods back to the manufacturer, seller and service provider.

Information about order

Product information