Обмен и возврат

Atteikuma tiesības . Preču atgriešanas un apmaiņas kārtība.

1.1. Četrpadsmit dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas dienas, Pircējam ir tiesības nelietotu preci atgriezt vai apmainīt. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta vai sasmērēta, tai jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar nebojātu marķējumu, bez vizuāliem un tehniskiem bojājumiem, arī bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem. www.wigs.lv ir tiesības atteikt preces atpakaļpieņemšanu un neatgriezt naudu par preci, ja precei tiek konstatētas šī punkta iepriekšējā teikumā norādītās pazīmes.

1.2. Ja noteiktajā termiņā Pircējs izmantojis atteikuma tiesības, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi Pircējam netiek atgriezti, ieskaitot pasūtīto preču piegādi no ražotāja Eiropas noliktavas uz Rīgu un piegādi atpakaļ uz preces ražotāja Eiropas noliktavu.
1.3. Ja atteikuma tiesības izmantotas preces ražošanas defekta gadījumā, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi no Pircēja netiek ieturēti.
1.4. Par visiem atteikuma gadījumiem Pircējam jāpaziņo rakstveida uz e-pastu: , obligāti norādot pasūtījuma numuru, vārdu un uzvārdu, uz kuru bija veikts pasūtījums.

1.4.1. Preču atgriešanas kārtība:

Jāaizpilda un jāparaksta atpakaļ atgriešanas (atteikuma) veidlapa.

Jāpievieno pirkuma apliecinošs dokuments.

Preci var sūtīt atpakaļ ar OMNIVA pakomāta starpniecību kā vienkāršu paku iepriekš saskaņojot preces atgriešanas veidu ar Piegādātāju.

1.4.2. Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, ja prece atbildīs šī Distances līguma 1.1.punkta noteikumiem, 14 dienu laikā Pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja personīgo kontu, kas norādīts atpakaļ atgriešanas veidlapā.

1.4.3. Veicot apmaiņu vai atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas Pircējs.  

1.5. Pircēja pienākums ir paziņot par preces defektiem, nekavējoties pēc to atklāšanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. 

1.6. Preces pēc individuāla pasūtījuma atpakaļ pieņemtas netiek*.

1.7. Slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības Jūs nevarat izmantot, ja Pircējs ir  atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādus kā – cepures,  parūkas, matu noturoša cepurīte, smaržas, citi kosmētikas līdzekļi un tamlīdzīga rakstura preces)

 

Товар возвращается одним из следующих методов:

Omniva: Rigas Lačplieša iela 57 pakomats — получатель SIA “MADAME“ tālr. 29640868

Если у Вас возникли какие-либо вопросы о возврате или обмене товара, просим связаться с нами по электронной почте sia.madame@gmail.com

Форма права но отказ
Для возврата товара вам необходимо заполнить форму запроса.

Информация о клиенте

Номер счета на который вернуть стоимость заказа за вычетом оплаты, которая связана с передачей товара обратно производителю, продавцу и поставщику услуг.

Информация о заказе

Информация о товаре