Distance contract

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs  SIA “MADAME” reg.nr.40003440738, Ģertrūdes 57-17, Rīgā, LV-1011,no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu,

turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja  pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo preču veidu

un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot Interneta

veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un

Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek

sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 darba dienas laikā kopš ir saņemta apmaksa

par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības . Preču atgriešanas un apmaiņas kārtība.

1.1. Četrpadsmit dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas dienas, Pircējam ir tiesības nelietotu preci atgriezt vai apmainīt. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, bojāta vai sasmērēta, tai jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar nebojātu marķējumu, bez vizuāliem un tehniskiem bojājumiem, arī bez cigarešu, parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas plankumiem. www.wigs.lv ir tiesības atteikt preces atpakaļpieņemšanu un neatgriezt naudu par preci, ja precei tiek konstatētas šī punkta iepriekšējā teikumā norādītās pazīmes.

1.2. Ja noteiktajā termiņā Pircējs izmantojis atteikuma tiesības, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi Pircējam netiek atgriezti, ieskaitot pasūtīto preču piegādi no ražotāja Eiropas noliktavas uz Rīgu un piegādi atpakaļ uz preces ražotāja Eiropas noliktavu.
1.3. Ja atteikuma tiesības izmantotas preces ražošanas defekta gadījumā, ar pasūtījuma piegādi saistītie izdevumi no Pircēja netiek ieturēti.
1.4. Par visiem atteikuma gadījumiem Pircējam jāpaziņo rakstveida uz e-pastu: , obligāti norādot pasūtījuma numuru, vārdu un uzvārdu, uz kuru bija veikts pasūtījums.

1.4.1. Preču atgriešanas kārtība:

Jāaizpilda un jāparaksta atpakaļ atgriešanas (atteikuma) veidlapa.

Jāpievieno pirkuma apliecinošs dokuments.

Preci var sūtīt atpakaļ ar OMNIVA pakomāta starpniecību kā vienkāršu paku iepriekš saskaņojot preces atgriešanas veidu ar Piegādātāju.

1.4.2. Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, ja prece atbildīs šī Distances līguma 1.1.punkta noteikumiem, 14 dienu laikā Pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja personīgo kontu, kas norādīts atpakaļ atgriešanas veidlapā.

1.4.3. Veicot apmaiņu vai atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas Pircējs.  

1.5. Pircēja pienākums ir paziņot par preces defektiem, nekavējoties pēc to atklāšanas, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas. 

1.6. Preces pēc individuāla pasūtījuma atpakaļ pieņemtas netiek*.

1.7. Slēdzot distances līgumu atteikuma tiesības Jūs nevarat izmantot, ja Pircējs ir  atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādus kā – cepures,  parūkas, matu noturoša cepurīte, smaržas, citi kosmētikas līdzekļi un tamlīdzīga rakstura preces)

 Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. Datu apstrāde Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.