Par mums

Mūsu firma   ilgāks par 20 gadiem  iepriecina Rīgas iedzīvotājus, kā arī galvaspilsētas ciemiņus ar ļoti kvalitatīvu un nedārgu Japānā,Korejā,Vacijā, ražotu preci un vislielako Latvijā plašu izvēli.

Daudzus gadus kā pastāvīgie mūsu klienti ir Rīgas teātri. Mūsu firma sadarbojās ar Nacionalo Operu jau no 1999 gada un Nacionālo teatri kopš 2004 gada.

Speciāli aprīkota telpā Jūs varēsiet nesteidzoties apskatīt sevi no visām pusēm un visos rakursos, pierast pie jauna imidža, bet Jūsu pavadoņi varēs atpūsties ērtajā krēslā vai iepazīties ar preču klāstu blakus nodaļās. Pieredzējis pārdevējs rekomendēs Jūsu imidžam un sejas tipam piemērotu izstrādājumu. Jo parūka ir ļoti individuāla un personīga lieta. Katrai sievietei var piemeklēt parūkas krāsu un modeli. Un protams, lai piemeklētu ideāli piemērotu parūku, ir jāiztērē laiks. Jo frizūra ir apkārtējo cilvēku uzmanības centrā.

Mēs zinam, kā padarīt Jūsu frizūru satriecošu, bet Jūsu izskatu neatvairāmu. Un to visu Jūs varēsiet izdarīt pati dažās minūtēs!
Vēlaties pilnīgi mainīt savu stilu un frizūru – eksperimentēt ar mūsu parūkām var tiešu mūsu veikalā (pielaikošana ir maksas, par katru parūku 3.00 euro  (bez pirkuma), bet ja Jūs pirksiet parūku vai šinjonu, tad varēsiet pielaikot cik vien vēlaties, viss ir bezmaksas!).

Veikalā darba laiks:

Pirmdien-Piektdien no 11.00 – 18.00
Sestdien no 12.00 – 15.00
Svietdiēn – brivs