Atteikuma tiesības

Risks un Īpašumtiesības

Attiecībā uz nopirktām precēm atbildība pāriet pie Jums preču piegādes brīdī un pēc šī brīža mēs neuzņemamies nekādu atbildību par preču bojājumu, nozaudēšanu vai iznīcināšanu, izņemot gadījumus, ja prece ir piegādāta jau bojāta veidā vai ir kļūdaini vai nepareizi piegādāta. Šajā gadījumā lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., aprakstot preces bojājumu un pieliekot klāt preces bildi. Ja prece ir piegādāta ar kurjeru, lūdzu pārbaudiet iepakojumu kurjera klātbūtnē. Ja tas ir bojāts Jums ir tiesības nepieņemt pasūtījumu.

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumu Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” 22.p. patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta, vai prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš, vai ja patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ. Par šādām precēm SIA Madame uzskata: parfimēriju, kosmētiku, testerus, dāvanu atklātnes, dāvanu iesaiņojumu, dāvanu serifikātus, lietotas parūkas un izstrādājumi no matiem. Šīs preces ir pieskaitamas pie izņēmumiem un attiecībā pret to patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības. Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.

Ar preces lietošanas uzsākšanu pircējs apliecina, ka prece atbilst pasūtījumam un atpakaļ pieņemšanai netiek pakļauta, kā arī patērētājs zaudē atteikuma tiesības, ja tas ir atvēris preces iepakojumu vai ja par atteikuma tiesību izmantošanu tas Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. nav paziņojis 14 dienu termiņā no preces saņemšanas dienas.
Ja preces neatbilstība līguma noteikumiem ir maznozīmīga un nevar būtiski ietekmēt patērētāja iespējas izmantot preci, patērētājs nevar prasīt, lai wigs.lv atceļ līgumu un atmaksā par preci samaksāto naudas summu.

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un MK noteikumiem Nr.255 „Noteikumi par distances līgumu” Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.
Veicot pasūtīumu wigs.lv mājaslapā Patērtājs apstiprina, ka ir izlasījis un piekrīt wigs.lv Noteikumiem un nosācījumiem, ieskaitot Atteikuma tiesības. Pasūtījuma noformēšanas brīdī Pārdevējs nosūta uz Patērētāja norādīto e-pastu internetveikala Noteikumus un Nosācījumus un atteikuma veidlapu. Par atteikuma tiesību izmantošanu patērētājs paziņo wigs.lv pa e-pastu iekļaujot ziņojumā pasūtījuma numuru, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, preces nosaukumu un svītrkodu(s), kuru vēlas atgriezt, atgriešanas iemeslu un vai Patērētājs vēlētos preces vertības kompensāciju vai preces apmaiņu. Ja Jūs vēlaties apmainīt preci lūdzam iekļaut ziņojumā preces nosaukumu, kodu pret ko vēlaties samainīt preci, lai mēs rezervētu to priekš Jums.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 7 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Termiņš būs ievērots, ja jūs atteikumu nosūtīsiet atpakaļ pirms 7 dienu termiņa beigām. Atteikuma nosūtīšana wigs.lv noteiktā 7 dienu termiņā no preces saņemšanas dienas izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot maksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam, bankas apkalpošanas  komisiju  par pārskaitījumu un iepakojuma cenu.  Ja pasūtījumam tika piešķirta Bezmaksas piegāde un tiek atgriezta daļa no pasūtītajām precēm vai visas preces no šāda pasūtījuma, SIA Madame ( wigs.lv) patur tiesības ieturēt izmaksas par piegādes izdevumiem tur un atpakaļ, 

Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, kā arī par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jeb izmantota, oriģinālajā noslēgtā iesaiņojumā un tādā pašā stāvoklī, kādā Jūs saņēmāt to kopā ar oriģinālo produkta iepakojumu. Sūtot preci atpakaļ pārdevējam, ir nepieciešams pievienot visus dokumentus, kas apliecina preču saņemšanu (rēķinu, pasta kvīti u.c.).

Patērētāja pienākums ir 14 (četerpadsmit) dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas atdot preci SIA “Madame” ( wigs.lv). wigs.lv ir pienākums ne vēlāk kā 14 dienu laikā no rakstveida atteikuma saņemšanas dienas, atmaksāt patērētājam to naudas summu, kura par preci samaksāta līdz līguma izbeigšanas brīdim, izņēmot preces piegādes izmaksas. wigs.lv ir tiesīgs aizturēt atmaksu patērētājam līdz preces saņemšanai atpakaļ. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam. wigs.lv ir tiesīga neatmaksāt patērētājam tā samaksāto naudas summu par preci, kamēr patērētājs nav atdevis preci vai ja SIA “Madame” saņemot preci konstatē, ka tā ir lietota vai nav 100% pārdošanas stāvoklī un izskatā, oriģinālā iepakojumā ar visiem oriģināliem dokumentiem (ja tādi bija precei pievienoti). Patērētājs ir atbildīgs par bojājumiem precei, kas radušies preces atpakaļatdošanas laikā.
Patērētājam nav tiesību atdot jau izmantotu preci, ja SIA „Madame” uzskata preci par lietotu. Parūku un (vai) šinjonu, kā arī citu izstrādājumu, kas gatavoti no matiem, atpakaļ atdošanas gadījumā matiem nav jābūt ķemmētiem un jāatrodas tīkliņā. Parūkas un citi izstrādājumi no matiem tiek uzskatīti par personīgās higiēnas priekšmetiem, tos drīkst pielaikot tikai izmantojot īpašu, vienreiz lietojamu tīkliņu, kuru Jums piedāvās iegādāties kopā ar parūku. Pirms laikošanas ir jāizņem no matiem sprādzes, matadatas un rotājumus, jāuzvelk galvā tīkliņu un rūpīgi jāpaslēpj zem tā visus matus, un tikai pēc tam jāpielaiko parūka. Parūku var sākt uzvilkt no jebkuras daļas – kā peldēšanas cepurīti. Parūkas cietajām daļām (austiņām) jāatrodas uz deniņiem. Pielaikojot parūku, nedrīkst to stipri ķemmēt, īpaši tas attiecas uz cirtainām un sprogainām parūkām. Vienkārši sakārtojiet matus ar tīrām rokām. Video par to, kā pareizi pielaikot parūku, atradīsiet šeit. Ja ir pārkāpti pielaikošanas noteikumi, izstrādājums izķemmēts, smaržo pēc parfimērijas, uz tā ir kosmētikas vai citu (piem., pārtikas) produktu pēdas utt., tad wigs.lv uzskatīs preci par lietotu.

Ja wigs.lv nevar izpildīt līgumu tādēļ, ka pasūtīta prece nav pieejama, Pārdevējs par to informē Patērētāju un atmaksā patērētājam visu veikto iemaksu ne vēlāk kā 14 kalendāra dienu laikā no dienas, kad wigs.lv saņēmusi patērētāja pasūtījumu.

Prece jāsūta atpakaļ ar vienu no sekojošiem veidiem:

Omniva: Rigas Bernu pasaules RIMI pakomats – saņēmējs SIA Madame, tālr. 29640868

Ja Jums ir kādi jautājumi par preces atgriešanu vai apmaiņu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu  sia.madame@gmail.com

Atteikuma veidlapa
Lai atgrieztu preces, jums jāaizpilda pieprasījuma veidlapa.

Informācija par klientu

Konta numurs, uz kuru atgriezt pasūtījuma izmaksas, atskaitot samaksu, kas saistīta ar preču nodošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam un pakalpojumu sniedzējam.

Informācija par pasūtījumu

Informācija par produktu